Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat / Dale Carnegie & Associates, Inc ; sestavila a k vydání připravila spol. JMW GROUP, Inc, JMW Group ; [přeložil Svatoslav Grosman] ; překladatel Svatoslav Gosman ; ilustrátor JMW Group

Contributor(s): Gosman, Svatoslav, 1956- [01-Překladatel] | Dale Carnegie & Associates [Původce] | JMW Group [Sestavovatel, kompilátor]Material type: TextTextLanguage: čeština Original language: angličtina Publication details: Praha : Práh, 2011 Edition: Vyd. 1Description: 185 s. ; 22 cmISBN: 978-80-7252-333-7Subject(s): psychologie práce management úspěch vztahy mezilidské interpersonální komunikace komunikace zodpovědnostScope and content: Kniha pro všechny, kdo chtějí být úspěšnými manažery a leadry. Dobrý leader vytváří prostředí, kde se daří spolupráci a kde lidé vědí, že jejich zapojení a nápady jsou vítané. Nešéfujte, ale veďte. Buďte připraveni převzít iniciativu. Efektivní leader se chová proaktivně a nikoli reaktivně. Dejte svým lidem příležitost, aby plně využili svého nadání a svých dovedností. Udržujte si entuziasmus, motivujte své lidi tím, že budete neustále oceňovat jejich práci. Vypracujte odpovídající systém odměňování, který druhé pobízí k dosažení cílů. Koučujte a neustále dávejte svým lidem konstruktivní zpětnou vazbu. Zaangažujte svůj tým do procesu vytváření a dosahování cílů. Dejte lidem svobodu, ať sami kontrolují svou práci. Povzbuzujte je, aby přicházeli s návrhy na vylepšení. Když lidé vědí, co přesně se od nich očekává, sami mohou průběžně monitorovat své pracovní výsledky!
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Sklad
naučná pro dospělé SK 005 (Browse shelf(Opens below)) Available 420490179309

Na obálce pod názvem: Carnegie pro 21. století

Přeloženo z angličtiny?

Kniha pro všechny, kdo chtějí být úspěšnými manažery a leadry. Dobrý leader vytváří prostředí, kde se daří spolupráci a kde lidé vědí, že jejich zapojení a nápady jsou vítané. Nešéfujte, ale veďte. Buďte připraveni převzít iniciativu. Efektivní leader se chová proaktivně a nikoli reaktivně. Dejte svým lidem příležitost, aby plně využili svého nadání a svých dovedností. Udržujte si entuziasmus, motivujte své lidi tím, že budete neustále oceňovat jejich práci. Vypracujte odpovídající systém odměňování, který druhé pobízí k dosažení cílů. Koučujte a neustále dávejte svým lidem konstruktivní zpětnou vazbu. Zaangažujte svůj tým do procesu vytváření a dosahování cílů. Dejte lidem svobodu, ať sami kontrolují svou práci. Povzbuzujte je, aby přicházeli s návrhy na vylepšení. Když lidé vědí, co přesně se od nich očekává, sami mohou průběžně monitorovat své pracovní výsledky!

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha