Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru / Dale Carnegie & Associates, Inc. ; sestavila a k vydání připravila spol. JMW GROUP, Inc., se svolením společnosti Dale Carnegie & Associates ; [přeložil Svatoslav Gosman]

By: Dale Carnegie & Associates [Autor]Contributor(s): Gosman, Svatoslav, 1956- [01-Překladatel] | JMW Group [Sestavovatel, kompilátor]Material type: TextTextLanguage: čeština Original language: angličtina Publication details: Praha : Práh, 2010 Edition: Vyd. 1Description: 193 s. ; 22 cmISBN: 978-80-7252-280-4Subject(s): psychogie mezilidské vztahy přátelství asertivita důvěra konfliktyScope and content: Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem . Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. Jak u druhých vzbudit důvěru. Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. Jak se stát charismatickou osobností.
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Sklad
naučná pro dospělé SK 316.7 (Browse shelf(Opens below)) Available 420490173359

Obálkový podnázev: Carnegie pro 21. století

Přeloženo z angličtiny?

Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem . Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. Jak u druhých vzbudit důvěru. Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. Jak se stát charismatickou osobností.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha